درباره ما

درباره دیپافو

کارکرد آسان عملکرد سریع

شرکت شیمی فناور آروشا (شفا) در سال 1398 به منظور تولید مواد اولیه و محصولات نهایی در صنعت آرایشی، بهداشتی و شوینده¬ها شروع به فعالیت کرد. در زمینه تولید مواد اولیه، چندین محصول با تلاش مستمر گروه تحقیق و توسعه در راستای تسهیل در تامین مواد اولیه برای شرکت های داخلی و صنایع مرتبط با رویکرد علمی و فناورانه تولید و به بازار عرضه شد.

داستان ما

از سال 1395 شرکت شیمی فناور آروشا با توجه به فراگیر بودن مشکل پاک کردن لکه های مختلف و سخت، تصمیم به تولید محصولاتی جهت حذف سریع و آسان لکه¬های ایجاد شده روی سطوح مختلف گرفت.
لذا افراد متخصص و مجرب حوزه شیمی و مواد در گروه تحقیق و توسعه شرکت با استفاده از تکنولوژی نانو و تجهیزلت تخصصی و مواد اولیه با کیفیت پس از دوسال تلاش علمی و عملی، موفق به دستیایی فرمولاسون های تخصصی جهت تولید لکه بر های فوری و بدون نیاز به شستشو برای انواع لک ها شدند.
درواقع تنها با چند بار اسپری کردن محصولات میتوانید لکه ها را پاک کنید. برند دیپافو یک برند تخصصی شرکت شیمی فناور آروشا به منظور پاک کردن لکه¬های ایجاد شده روی سطوح مختلف از سال 1399 وارد بازار گردید.
برند دیپافو با اطلاع از میزان رضایت مندی مشتریان و همچنین برقراری ارتباط نزدیک با مصرف کنندگان، هر روز در تلاش است تا سطح کیفیت محصولات خود را بالا ببرد و از این طریق به حفظ و بقای کیفیت کم نظیر محصولات این برند کمک نموده است.

کارکرد آسان

عملکرد سریع

بدون نیاز به شستشو

بدون مواد آلرژن و خطرناک

سازگاز با محیط زیست و زیست تخریب پذیر.